O nás

Pripravení na návrh a vývoj kvalitných riešení pre Vás.

Každá spoločnosť má svoj príbeh. Tu je ten náš....

Začiatok

Spoločnosť TradeIn IT, s.r.o. bola založená v roku 2014 s cieľom poskytovať služby projektového manažmentu a poradenské služby v oblasti informačných technológií. Postupom času sme sa začali orientovať na budovanie CMS systémov, e-shopových riešení a agendových sytémov vrátane CRM riešení na mieru. Participovali sme na enterprise projektoch ako eKolky, digitalizácií kultúrneho dedičstva – CAIR a Informačnom systéme odpadového hospodárstva a mnoho iných. 

Rastieme

Od roku 2018 sme sa začali venovať aj mobilnému vývoju na natívnych platformách Android a Apple vrátane dizajnovania web portálov a mobilných aplikácií. Aktívne sme sa podieľali na projektoch veľkých webovových sídiel, mobilných aplikácií s podporou biometrického overenia tváre ako súčasti on-boardinu klienta. Projekty, na ktorých sme pracovali boli a sú v komerčnej sfére ako aj na eGovernment projetkoch. Na projektoch, ktoré sme realizovali sme zastrešovali komplexné spustenie vládnych sidiel od analýzy informačnej architektúry, testovanie použiteľnosti a prístupnosti vrátane (WCAG), až po samotný vývoj a zúsúladenie zo štandardami ISVS.

Naša súčasnosť a budúcnosť

Okrem kontinuity vývoja a podpory informačných systémov na mieru participujeme aj na tvorbe štúdií uskutočniteľnosti v zmysle vyhlášok MIRRI. Poskytujeme služby analýzy stavu existujúcich IS vrátane budovania vlastných produktových línií v oblasti telekomunikácií a umelej inteligencie, rezervačných IS, ktoré sú postavené ako SaaS riešenia, ktoré bude možné nasadiť ako stand alone inštancie. 

Prečo my

Pri každom projekte sa pozeráme na skutočnú pridanú hodnotu, ktorú dokáže finálne riešenie priniesť zákazníkovi. Neriešime len dodanie požadovanej funkcionality, ktorú si zákazník, želá, ale snažíme sa pochopiť aj jeho úmysly, správanie existujúcich a budúcich používateľov systému a to aké chce dosiahnuť požadované výsledky. Tieto informácie sú pre nás vstupom, ako navrhnúť ideálne riešenie. Vždy sú podstatné dáta, aby sme vedeli robiť správne rozhodnutia.

Naše kľúčové hodnoty

Naša kultúra je budovaná na týchto štyroch kľúčových atribútoch,ktoré definujú náš prístup a hodnoty.

Vášeň

Do každého projektu sa púšťame s odhodlaním a vášňou vytvoriť vynikajúce riešenie pre naších zákazníkov, ktoré im posktyne pridanú hodnotu.

Rešpekt

Sme vždy k sebe ako aj k našim partnerom zdvorilí bez ohľadu na náročnosť situácií, v ktorých sa ocitáme a aké nástrahy projekt prináša.

Výsledok

Sme odhodlaní robiť si svoju prácu na maximum s dôrazom na náš spoločný cieľ a očakávaný výsledok.

Tímovosť

Pracujeme ako silný tím, aby sme dokázali dodávať výnimočné riešenia pre našich klientov.

Tím postavený na skúsenostiach a profesionalite

Každá spoločnosť je postavená na ľudoch, nakoľko tí tvoria jej výnimočnosť a kvalitu. Našich kolegov si vyberáme tak, aby stelesňovali hodnoty, ktoré sú pre nás kľúčové a boli vždy profesionáli v tom čo robia.

Práca hrou

Uvedomujeme si, že práca je dôležitá a treba ju brať s absolútnou vážnosťou. Avšak aj pri riešení vážnych problémv a náročných situácií je preto potrebné zachovať dobrú náladu, úsmev na tvári a odhodlanie prekonať aj tie najväčšie prekážky.

V TradeIn IT máme radi našu prácu a žijeme tým, že chceme pomáhať našim klientom na ceste k zlepšovaniu a zefektívňovaniu ich podnikania.

Zostaňme v kontakte

Sme pripravení pomôcť
Vám pri riešení Vašich
požiadaviek.

Radi odpovieme na Vaše otázky a potreby, aby sme vedeli pripraviť ideálne riešenie pre Vás.

Benefity pre Vás:

Čo sa bude diať ďalej?

1

Zavoláme Vám späť a dohodneme termín stretnutia

2

Po strenutí navrhneme riešenie Vašej požiadavky.

3

Pripravíme pre Vás ponuku na realizáciu Vašej požiadavky

Napíšte nám s čím potrebujete pomôcť